domů
služby
reference
kontakt
 a u t o m a t i o n      p r o g r a m m i n g
Společnost AMPRO CZ s.r.o. byla založena v roce 2002 s cílem poskytovat služby zkušených specialistů v oblasti v oblasti měřicí a automatizační techniky. Hlavní náplní práce je programování, instalace, oživování a servis řídících systémů.

Specialist
é společnosti AMPRO CZ s.r.o. se v minulosti podíleli na programování nebo uvádění do provozu celé řady technologických celků různého rozsahu. Specializujeme se zejména na elektrárny, teplárny a zařízení chemického průmyslu. Jsme skutečnými odborníky jak v oborech informatiky a automatizace, tak i v oblasti výroby a přenosu elektrické energie.

S vlastn
ím programováním řídících systémů úzce souvisí též vizualizace, tj. tvorba rozhraní člověk-stroj. I v této oblasti poskytujeme služby nejvyšší kvality. Podle druhu projektu a požadavků zákazníka můžeme nabídnout samostatné zpracování od přípravy projektu a programování až po najetí systému, případně také účast jednotlivých specialistů naší společnosti v širším realizačním týmu.

D
ůležitou součástí služeb společnosti AMPRO CZ s.r.o. v oblasti řídících systémů je jejich instalace, uvedení do provozu a servis. To jsou činnosti, kde se zkušenosti a profesionalita projeví nejvíce. V průběhu let jsme získali jsme bohaté zkušenosti na mnoha projektech v tuzemsku a zejména v zahraničí (viz stránka Reference). Máme proto veškeré předpoklady pro plnění nejnáročnějších úkolů v této oblasti.

Aktualizováno:
11.11.2018